Czy warto skorzystać z myjni ręcznej?

Każdy posiadacz samochodu, ceni sobie jego estetyczny, czysty wygląd. Istnieje wiele możliwości, w jaki możemy o nasze auto zadbać. Najczęściej spotykamy się z automatyczną myjnią ręczną, która znajduje się na prawie każdej większej stacji benzynowej. Jednak na ryku, z powodzeniem, coraz większą popularnością cieszą się myjnie ręczne. Uważane za niezwykle dokładne i precyzyjne. Dlaczego warto wybrać właśnie samochodową myjnie ręczną?

Zakres usług

Wiadomo,że mycie automatyczne jest szybkie i jest przede wszystkim tanie. Jednak nie może zagwarantować nam tej samej jakości usług, co myjnie ręczne, które są po prostu dokładniejsze. Czy bardziej zależy nam na czasie, czy kompleksowym myciu auta? Przy wyborze myjni, musimy odpowiedzieć sobie na to pytanie. Jeśli czystość ma dla nas nadrzędne znaczenie, nieporównywalnie skuteczniejsza okaże się myjnia ręczna. Ma ona szeroki wachlarz usług:

  • mycie i nabłyszczanie karoserii.
  • mycie wnętrz.
  • kompleksowe mycie szyb- wewnątrz jak i na zewnątrz.
  • mycie felg i opon.
  • odkurzanie wnętrza pojazdu.
  • wypranie tapicerki.
  • mycie/pranie dywaników samochodowych.

Warto dodać, że na miejscu zakres wykonywanych usług jest dobierany indywidualnie- do potrzeb klienta. Doświadczeni pracownicy słuchają naszych sugestii np.: który element powinien być szczególnie wyczyszczony, dobierają odpowiednie środki, detergenty i narzędzia do czyszczenia. Mamy więc pewność, że wszystko zostanie dokładnie sprawdzone i wyprane, przy użyciu wysokiej jakości środków, które nie zniszczą delikatnych elementów np.: tapicerki czy deski rozdzielczej.

Warto skorzystać z myjni ręcznej

Po pierwsze, w takiej myjni naszym autem zajmie się wykwalifikowany personel, po odpowiednich szkoleniach i nauczony doświadczeniem. Mamy też pewność, że zostanie wykorzystana odpowiednia porcja detergentu, w zależności od potrzeb, w myjniach automatycznych jest to dozowane automatycznie, bez możliwości dopasowania. Najważniejszą zaletą, dobrej myjni ręcznej jest to, że dba i chroni naszą karoserię. Nie pojawią się na niej rysy czy zadrapania, które mogą powstać np.: w przypadku zbyt bliskiego trzymania dyszy z wodą. Pracownicy są wstanie lepiej zabezpieczyć lakier, przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Z myjni ręcznej możemy odebrać auto, o konkretnej, umówionej godzinie. Nie jest ona tak szybka, jak ta automatyczna jednak posiada o wiele więcej zalet, a przede wszystkim cieszy się większą precyzją i dokładnością.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here