Dekoder VIN

Bez wątpienia zakup używanego samochodu to wcale nie taka łatwa sprawa. Wiele osób kompletnie nie zna się na specyfikacji technicznej. Do tego często jesteśmy zapewniani przez obecnego właściciela, że wszystko jest w porządku i samochód jest bezwypadkowy, ma idealny stan i niski przebieg. W większości przypadków jest to po prostu kłamstwo, które ma na celu negocjowanie ceny oraz bezpośrednie spotkanie.

Jednak fachowcy z Auto Lupa z pewnością nas wyręczą w tej wyjątkowo żmudnej pracy. Nie tylko bardzo wnikliwie sprawdzą numer VIN, lecz także dokonają pełnej ekspertyzy stanu wizualnego oraz technicznego konkretnego pojazdu. Po fachowej pracy klient otrzymuje pełen raport z przeprowadzonych czynności, nawet w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.

Sprawdzanie używanego auta

Zawsze, gdy jesteśmy już konkretnie zdecydowani na zakup auta, powinniśmy dokładnie sprawdzić jego historię. VIN to jest niezwykle unikalny numer identyfikacyjny przypisany dla pojazdów mechanicznych wyprodukowanych po 1980 roku. Warto wspomnieć o tym, że może on być umiejscowiony w bardzo różnym miejscu, wiele zależy od marki auta. Może to być na przykład komora silnikowa, środek ściany grodziowej, wnęka na wodę deszczową właśnie w komorze czy ściana boczna błotnika.

Sprawdzanie numeru VIN to jest z całą pewnością obowiązkowa czynność, gdy chcemy dowiedzieć się więcej o stanie technicznym pojazdu. Kiedy poznamy już go, będziemy mieli przed sobą kompletną wręcz historię auta. Zarówno dotyczącą prawidłowego przebiegu, jak i właścicieli oraz wypadkowości. To jest bardzo pomocne, bo zdecydowanie ułatwi nam zakup. Warto zaufać http://autolupa24.pl/ i skorzystać z fachowych usług.

Stan techniczny auta i kluczowe informacje

Zakup auta posiadającego cofnięty licznik albo odpicowanego po jakimś poważnym wypadku, to dla nas byłaby z całą pewnością olbrzymia katastrofa finansowa. Nie można zatem do tego stanu rzeczy dopuścić. Uniknięcie takiej wpadki jest teraz całkowicie możliwe. Sprawdzając numer VIN możemy nawet natrafić na unikalne oraz archiwalne ogłoszenia z zagranicy, dotyczące sprzedaży auta, z których korzystali pośrednicy. Bardzo często natrafia się na takie przypadki, że auto w momencie, gdy trafiło do Polski, po prostu stało się od razu bezwypadkowe. W dodatku z licznika zniknęły całe tysiące kilometrów. Takie historie są teraz na porządku dziennym. Dane identyfikujące konkretny egzemplarz auta nie mogą być podrabiane, możemy im zaufać w 100%. Każdy powinien przed zakupem auta dokładnie zapoznać się z jego historią.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here