Elegancja, komfort jazdy, bezpieczeństwo. Czynników, które przemawiają za przyciemnieniem szyb w aucie, jest więcej, ale te wysuwają się na plan pierwszy. Nieco dokładniej omawiamy je poniżej.

Elegancki wygląd auta

Mieszkając w Gnieźnie i okolicach warto rozważyć ten zabieg, który szybko, profesjonalnie i bardzo przystępnej cenie przeprowadzi firma Przyciemnienie.pl. Dlaczego? Bo firma używa do przyciemniania folii renomowanej marki 3M. Produkt ma wszelkie wymagane przez polskie prawo atesty, więc przepuszcza światło w takim procencie, że nie zagraża to bezpieczeństwu podczas jazdy. Co istotne, jeśli właścicielowi auta, nawet najbardziej pospolitego, zależy na poprawieniu jego wyglądu, przyciemnienie szyb przedniej, tylnej oraz bocznych, jest jednym z bardzo dobrych sposobów na osiągnięcie tego celu.

Zdrowie

Tak, tak, folia przyciemniająca na szybach w aucie ma wpływ na zdrowie. Zwłaszcza wtedy, jeśli podróżują nim osoby, mając skórę wrażliwą na słońce. Dobrej jakości folia zatrzymuje bowiem około 98 procent promieni UV, występujących w promieniach słonecznych. Mniej męczą się oczy kierowcy i pasażerów. Poza tym folia w znaczącym stopniu przyczynia się do tego, że auto znacznie mniej się nagrzewa, nawet gdy na zewnątrz panuje wysoka temperatura. Dzięki temu organizm wolniej się męczy, wolniej też odwadnia.

Komfort jazdy i bezpieczeństwo

Mniejsze nasłonecznienie auta, niższa temperatura panująca w środku, bezwzględnie mają wpływ na poprawę komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Folia powoduje, że unikamy ryzyka nagłego oślepienia przez słońce, a tym samym utraty panowania nad samochodem. Lepiej też widzimy, co dzieje się na drodze i możemy szybciej zareagować. Dla wielu właścicieli aut zaletą jest też na pewno to, że folia buduje bardziej intymną atmosferę w środku. Ważne jest też to, że folia, zatrzymując słońce, sprzyja działaniu klimatyzacji.

Przyciemnienie szyb folią zwiększa też bezpieczeństwo w ten sposób, że utrudnia dostrzeżenie tego, co jest wewnątrz auta. Jeżeli przez nieuwagę coś w nim zostawimy, jest znacznie większe prawdopodobieństwo, że potencjalny złodziej tego nie dostrzeże i nie grozi nam włamanie do samochodu. Gdyby na nieszczęście doszło do stłuczki, folia utrudni rozpadnięcie się szyby na drobniejsze kawałeczki i obniży niebezpieczeństwo zranienia.

Firma Przyciemnienie.pl oferuje usługi w przystępnej cenie, z darmowym dojazdem do klienta. Do tego wykonuje je szybko i profesjonalnie.

[Głosów:4    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here