Koniec roku zbliża się nieubłagalnie. Przypomina nam o tym nie tylko kalendarz, ale także aura za oknem. Jesienno-zimowe miesiące to okres, w którym planuje się przyszłoroczny budżet. Dotyczy to przede wszystkim przedsiębiorstw, aczkolwiek nierzadko z podobnych rozwiązań korzystają także osoby fizyczne.

Jednym z najpopularniejszych celów zakupowych są auta. Aby nasz budżet nie był zbytnio nadwyrężony, praktycznie każdy bank oferuje różne formy finansowania. Jeśli chodzi o firmy to najpopularniejszą opcją jest leasing, natomiast kredyt wybierany jest głównie przez klientów indywidualnych. Decydując się na zakup samochodu, warto zwrócić uwagę na oferty, które mają banki ściśle współpracujące z konkretną marką. Przykładem jest chociażby RCI Banque – http://www.renaultfinansowanie.pl//finansowanie.

Dla klientów korporacyjnych prócz najmu długoterminowego i kredytu na auta nowe i używane, RCI Banque posiada w swojej ofercie atrakcyjną opcję leasingową na pojazdy francuskiego koncernu Renault. Co sprawia, że leasing jest tak atrakcyjny z punktu widzenia firmy? To proste.

Finasowanie oferowane przez RCI Banque i Renault charakteryzują atrakcyjne i elastyczne warunki:

  • Opłata wstępna może wynosić nawet 0%
  • Równe raty leasingowe dzielone są na okres od 24 do 60 miesięcy

Aby proces leasingowy był jak najprostszy i przejrzysty RCI Banque stawia na minimum zabezpieczeń oraz minimum formalności – klient załatwia wszystkie niezbędne formalności w Autoryzowanym Salonie Partnera Renault. Ponadto koszty związane z rejestracją samochodu oraz wszelkie formalności są realizowane przez firmę udzielającą leasingu. Leasingobiorca może cieszyć z auta po prostej i krótkiej procedurze zawarcia umowy.

Podobnie wygląda sytuacja w przypadku klienta indywidualnego – wszystkie formalności mają być zredukowanego do minimum.

Na standardowy kredyt oferowany przez RCI Banque S.A. i Renault składa się m.in.:

  • Stała stopa oprocentowania
  • Okres kredytowania nawet do 8 lat
  • Minimalny wkład własny (tak samo jak w przypadku leasingu) od 0%
  • Równe raty
  • Minimalne zabezpieczenia
  • Prosty proces uzyskania kredytu, do którego niezbędne są jedynie: dowód osobisty (lub paszport i prawo jazdy) oraz dokument potwierdzający źródło i wysokość dochodów netto z ostatniego kwartału

Jeśli w orbicie naszych zainteresowań znajduje się auto marki Renault, oferta RCI Banque jest opcją godną polecenia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here