Idealny lokalizator GPS na rower

Sezon rowerowy potrafi trwać cały rok, jednak podczas jego szczytu na wiosnę i lato, warto zadbać o swoje dwa kółka. Większość rowerzystów co roku poddaje przeglądowi swój jednoślad – smarowanie, pompowanie kół czy wymiana niektórych części to raczej standard. Jednak niewielu właścicieli myśli o dodatkowym zabezpieczeniu jakim jest lokalizator GPS. W poniższym artykule przedstawimy najlepszy osobisty lokalizator GPSIKOL SPOT.

Sprawdź i udostępnij swoją lokalizację na wycieczce rowerowej!

Wycieczki rowerowe, w zależności od sił i przygotowania, mogą być długie nawet na 200 kilometrów dziennie. Podczas takiej trasy może wydarzyć się wszystko – szczególnie podczas jazdy szosą. Uzbrojenie się w niewielki lokalizator GPS pozwala nie tylko samemu rowerzyście czuć się bezpiecznie, ale także uspokoi rodzinę lub znajomych. Wystarczy nadać im dostęp przed trasą i będą wiedzieli gdzie w danej chwili się znajdujesz.

Dając dostęp swoim bliskim, dasz im także szansę na telefon – gdy zauważą, że akurat masz przerwę w jeździe będą mogli zadzwonić nie przeszkadzając Ci w wycieczce. Takie rozwiązanie powinno być szczególnie kuszące dla rodziców młodych dorosłych, którzy chcieliby zwiedzić kraj na rowerze lub dla rowerzystów podróżujących bez towarzystwa – IKOL SPOT pozwoli im na pozostanie w wirtualnym kontakcie z bliskimi.

IKOL SPOT – długa żywotność baterii na długie wycieczki!

Lokalizator GPS IKOL SPOT ma znaczącą przewagę nad innymi urządzeniami tego typu – jego bateria potrafi wytrzymać nawet do 180 godzin! Jak łatwo policzyć jest to trochę ponad 7 dni, więc idealnie na długą rowerową wyprawę. Jednak gdyby urządzenie rozładowało się w trasie, można je łatwo naładować za pomocą dołączonego kabla podłączając je do powerbanka.

Używanie lokalizatora niesie za sobą jeszcze jedną korzyść – nie musisz wykorzystywać do tego celu telefonu. Dzięki temu możesz nie tylko pozostać w kontakcie, ale też nie musisz robić dodatkowych przerw na częste ładowanie elektroniki.

Lokalizator IKOL SPOT posiada jeszcze jeden warty uwagi dodatek – etui, które można przymocować do roweru. Nie musisz się więc kłopotać i szukać dodatkowego miejsca w bagażu. Jednak jeśli Twój rower jest idealnie wyważony i nie chcesz mocować do niego GPS-a, możesz równie dobrze zawiesić go na szyi – jego mały rozmiar i lekka waga sprawią, że nawet nie poczujesz obciążenia.

Przycisk alarmowy – IKOL SPOT na wszelki wypadek

W lokalizatorze IKOL SPOT został zamontowany przycisk alarmowy, który może okazać się idealnym rozwiązaniem dla rowerzystów. Trasa na wycieczce rowerowej potrafi być nieprzewidywalna. Nagromadzenie samochodów, nieprzewidywalne warunki atmosferyczne czy dzikie zwierzęta – to wszystko potrafi spaść na rowerzystę w najmniej spodziewanym momencie. Podobnie jest z usterkami. Przebita opona, zerwany łańcuch czy zacięte przerzutki mogą zatrzymać wycieczkę na dłuższą chwilę.

Z przyciskiem alarmowym możesz wezwać pomoc gdziekolwiek będziesz. Gdy go naciśniesz do wybranych osób zostanie wysłany SMS, e-mail lub powiadomienie w aplikacji, że potrzebujesz pomocy. Dzięki temu ominie Cię godzinne czekanie na pomoc od przejeżdżającego auta lub podróż do najbliższej cywilizacji, żeby naprawić usterkę.

IKOL Tracker – idealne uzupełnienie funkcjonalności IKOL SPOT

Obsługa modułu IKOL SPOT odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej IKOL Tracker, która jest idealnie zintegrowana z urządzeniem. Aplikacja jest intuicyjna w użytkowaniu i można ją zainstalować na dowolnym urządzeniu przenośnym – smartphonie lub tablecie. Dzięki temu możesz mieć dostęp do wszelkich funkcjonalności na wyciągnięcie palca, a jazda rowerem stanie się dużo bardziej bezpieczna!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here