KORMORAN SNOWPRO B2

Estetyczna, ergonomiczna, a przede wszystkim bezpieczna. Opona Kormoran SNOWPRO B2 doskonale sprawdza się podczas jazdy miejskiej w zimowych warunkach – jest przeznaczona dla samochodów osobowych klasy średniej i stanowi optymalny wybór na chłodniejszą porę roku.

Estetyczna, ergonomiczna, a przede wszystkim bezpieczna. Opona Kormoran SNOWPRO B2 doskonale sprawdza się podczas jazdy miejskiej w zimowych warunkach – jest przeznaczona dla samochodów osobowych klasy średniej i stanowi optymalny wybór na chłodniejszą porę roku. Model ten charakteryzuje się bardzo dobrymi osiągami oraz standardowymi parametrami: indeks prędkości T wynosi max. 190 km/h, zaś indeks nośności to 91 przy maksymalnej wadze 615 kg. Tym, co wyróżnia te opony od innych, jest bardzo długi okres gwarancyjny, który oferuje producent – to aż 10 lat od daty produkcji. W porównaniu do firm, które mogą zaproponować jedynie 2-3 lub maksymalnie 5 lat, Kormoran zdecydowanie wybija się na ich tle.

Model Kormoran SNOWPRO B2 dostępny jest w rozmiarach od 13 do 17 cali. To produkt w klasie ekonomicznej, przeznaczony do samochodów osobowych – dobrze sprawdza się podczas umiarkowanej jazdy miejskiej. Wykorzystana do produkcji opony nowoczesna guma cechuje się wysoką elastycznością i z łatwością dopasowuje się do szerokiej skali temperatur. Kormoran SNOWPRO B2 został zaprojektowany z uwzględnieniem rzeźby bieżnika: ten element w połączeniu z szerokim kanałem centralnym zapewnia szybkie i skuteczne odprowadzenie wody spod opony. Ryzyko aquaplaningu jest zredukowane do minimum; z tym modelem opon jazda samochodem będzie stabilna i pewna nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Opona Kormoran SNOWPRO B2 jest nie tylko estetycznie zaprojektowana, ale przede wszystkim niezwykle funkcjonalna i bezpieczna. Dzięki gęstej sieci lameli na bieżniku zagwarantowane są dobra przyczepność nawet na śniegu czy błocie pośniegowym. W trakcie hamowania, ruszania z miejsca oraz przyspieszania zapewniają trzymanie się drogi oraz szybkość reakcji. Lamelki „przyczepiają się” do podłoża i sprawiają, że prowadzenie auta jest precyzyjne nawet w zimie lub na nierównych powierzchniach. Model Kormoran SNOWPRO B2 szczególnie doceniają kierowcy, dla których ważne są bezpieczeństwo, niezawodność w każdej sytuacji oraz stabilność podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Bardzo dobrze sprawdza się w przypadku aut kompaktowych oraz rodzinnych, np. kombi czy sedanach.

Jakie zalety posiada model Kormoran SNOWPRO B2? Marka oferuje produkty o optymalnych parametrach użytkowania za niewygórowaną cenę – polski producent doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, jak trudne i wymagające mogą być zimy w Europie Środkowo-Wschodniej, więc jego opony doskonale odpowiadają na potrzeby kierowców.

Materiał promocyjny.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here