Czy zdarzyło Ci się kiedyś złapać gumę nocną porą, będąc w nieznanym miejscu? A może masz dość co sezonowego czekania w kolejce do swojego serwisu opon? Jeśli tak, ciekawą alternatywa może okazać się mobilna wulkanizacja. Tak, warsztat wulkanizacyjny na kołach, który cieszy się coraz większym powodzeniem.

Mobilna wulkanizacja- czy jest potrzebna?

W dzisiejszych czasach, gdy żyjemy w nieustannym pośpiechu a powiedzenie „czas to pieniądz” nabiera szczególnego znaczenia usługa mobilnej wulkanizacji zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Sezonowa wymiana opon to czynność, która co roku sprawia nam masę logistycznych kłopotów. 

Po pierwsze, zawsze wiąże się ze stratą czasu. Nawet do najlepszego warsztatu musimy dojechać i swoje odczekać na miejscu. Oprócz tego nie każdy wulkanizator oferuje usługę przechowywania opon, więc musimy je wcześniej zapakować na samochód, często go wcześniej przygotowując. Jeżeli nasz serwis opon przechowuje opony- wówczas taka usługa kosztuje Nas dodatkowe kilkadziesiąt złotych. Niejednokrotnie zdarza się, że mimo ustalonej godziny, gdy docieramy na warsztat musimy czekać, gdyż poprzednie samochody nie zostały obsłużone na czas. 

Wszystkie z tych problemów rozwiązuje usługa mobilnej wulkanizacji. Jest ich w Polsce coraz więcej. Jedną z nich jest np. TG Wulkan mobilna wulkanizacja 24h działająca na terenie Tarnowskich Gór, Lublińca, Bytomia, Zabrza i Gliwic. Do podstawowych usług mobilnych wulkanizacji należy:

  • mobilna wymiana opon u klienta. Klient nie musi w ogóle jechać na warsztat. Często usługa może zostać wykonana pod jego domem lub zakładem pracy. Jest to często bardzo wygodne szczególnie dla tych, którzy są posiadaczami kilku samochodów. Nasza rola sprowadza się jedynie do otwarcia bramy, wystawienia opon na zewnątrz i wręczenia kluczyków. 
  • mobilna wulkanizacja całodobowa. Tą usługę doceni każdy, komu kiedykolwiek przydarzyła się awaria opony na trasie. Często w takich sytuacjach musimy radzić sobie sami i w trudnych warunkach wymieniać koło w naszym samochodzie. Sprawa znaczeni komplikuje się, gdy nie jesteśmy w stanie odkręcić koła samodzielnie lub nie posiadamy tzw.” zapasu”, gdyż np. jeździmy autem z instalacją gazową. W takich przypadkach mobilna wulkanizacja jest doskonałą alternatywą dla pomocy drogowej, gdyż ta jak wiemy zawiezie nasze auto do warsztatu, gdzie czekają nas kolejne koszty i czekanie.

TG Wulkan oprócz dwóch powyższych usług prowadzi także sprzedaż opon.

Jeżeli jesteś w trasie i złapałeś gumę, sprawdź koniecznie, czy w okolicy nie działa mobilna wulkanizacja, która często będzie czynna także w niedzielę i sobotę po godz. 18. Możesz w ten sposób zaoszczędzić sobie wielu nerwów i czasu.

[Głosów:4    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here