myjnia cystern

Myjnia cystern, jak sama nazwa wskazuje, jest rodzajem myjni radzącej sobie z pojazdami większych gabarytów. Takie środki transportu są za duże, by można je było wprowadzić do zwykłej myjni, dlatego stworzono specjalistyczne. Do tego rodzaju myjni można udać się dowolnego dnia, także w święta, bo niektórzy kierowcy nie mają jak zaplanować wizyty w obiekcie, a muszą z niego skorzystać. W myjni cystern typowym widokiem jest właśnie cysterna, ale także różnych rozmiarów samochody ciężarowe, paleto-pojemniki, silosy czy kontenery. Każdy z pojazdów jest czyszczony w sposób dopasowany do jego rodzaju i potrzeb kierowcy. Wygodę użytkowania myjni podnosi fakt umieszczenia wewnątrz niej kilku stanowisk, a wybór rodzaju czyszczenia pozwala odczuć dużą elastyczność. W większości myjni używane są najwyższej jakości elementy wyposażenia. Pojazdy myte są za pomocą systemu głowic zapewniającego maksymalną wydajność i jakość.

Myjnia cystern a wydajność

Myjnia cystern musi mieć możliwość wykonania zleconych czynności także na cysternach, które zawierają ładunek, niekiedy bardzo niebezpieczny (substancje chemiczne). W tym celu niektóre ze znajdujących się w niej stanowisk mają specjalne rozwiązania. Dzięki temu jest bardzo bezpiecznie i wygodnie. Klienci obsługiwani są szybko, gdyż wydajność zastosowanych rozwiązań nie pozwala na opóźnienia. Jedne z najbardziej wydajnych stanowisk wyposażone są w 5 głowic, które emitują gorącą parę o temperaturze dochodzącej nawet do 200 stopni.

dla kogo myjnie cystern i jak ją wybrać

Dla kogo myjnia cystern

Do myjni cystern może wybrać się każdy kierowca, ale powinien wcześniej przygotować swój pojazd. Na stanowisko wjeżdża się i pozostawia tam cysternę do czasu zakończenia mycia. Po tym kierowca wzywany jest z powrotem. Dzięki wysokiej jakości stosowanych rozwiązań pojazd jest doskonale czyszczony bez zagrożeń dla środowiska i swojej struktury. Z uwagi na duże zainteresowanie usługami myjni cystern, placówki takie powstają w większych miastach, bo tam opłacają się najbardziej. Właściciele dużych pojazdów z małych miejscowości muszą co pewien czas dojeżdżać i korzystać ze specjalistycznych myjni, bo w zwykłej się po prostu nie zmieszczą.

 

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here