Kto z nas nie myślał kiedykolwiek o tym, by samemu zostać szefem? Jednak z reguły porzucaliśmy tę myśl, ponieważ brakowało nam pomysłu na siebie. Na szczęście jest opcja, z której każdy może skorzystać. Jest to myjnia parowa mobilna.

Problemy na rynku pracy

Według najnowszego raportu Głównego Urzędu Statystycznego, w marcu tego roku bezrobocie w Polsce wynosiło 6,6%. Mimo to, jeżeli spojrzymy na sprawę szerzej, sytuacja nie wygląda dobrze. W kilku województwach bezrobocie jest o wiele wyższe niż średnia i nic nie wskazuje na to, by szybko uległo to zmianie. I tak w województwie świętokrzyskim wynosi ono 9,1%, podkarpackim 9,7%, kujawsko-pomorskim 9,9%, a w warmińsko-mazurskim aż 11,8%. Dodatkowo możemy również przypatrzeć się bezrobociu w powiatach. I tak w powiecie szydłowieckim (woj. mazowieckie) w grudniu 2017 roku bezrobocie wynosiło 25,8%, braniewskim (warmińsko-mazurskie ) 22,2%, włocławskim 18,7%. Jak widać problem z pracą w Polsce wciąż jest poważnym wyzwaniem, z którym samorządy i władza centralna nie potrafi sobie poradzić. Cała nadzieja w przedsiębiorcach, którzy dają ludziom pracę. Jednym z nich jest firma GTLUX Partner.

Potrzebna pomoc

Jak wspomnieliśmy wcześniej, wiele osób myśli lub myślało o założeniu własnej firmy. Dlaczego więc tego nie robią? Powód jest prozaiczny – po prostu się boją. Boją się porażki, boją się, że stracą swoje oszczędności, no i co najważniejsze – boją się przepisów. Polskie prawo niestety nie jest zbyt przyjazne dla przedsiębiorców. Nie ułatwia ono startu „na swoim”. Dlatego na polskim rynku pojawiło się sporo firm, które sponsorują start-upy czy oferują współpracę franczyzową. Do tego drugiego grona należy firma GTLUX Partner. Gtlux.pl – 8 Lat Sieci franczyzowej, Mobilnych myjni parowych. Dokładnie tym się zajmuje. Od lat wspiera nowych na rynku pracy i pomaga im w biznesie jakim jest myjnia parowa mobilna.

Myjnia parowa mobilna – co to jest?

Na czym polega ten biznes? Czym jest myjnia każdy doskonale wie. Ale myjnia parowa mobilna, to nie zwykła myjnia. Od klasycznej różni ją przede wszystkim sposób czyszczenia. Korzystamy nie z wody i środków chemicznych, ale pary wodnej. Ważne jest tutaj również słowo „mobilna”. Oznacza ono, że nasza myjnia parowa może świadczyć usługi bezpośrednio u klienta. Otwarcie własnego biznesu i zostanie właścicielem mobilnej myjni parowej to całkiem dobry pomysł. Zwłaszcza jeżeli zdecydowalibyśmy się na współpracę z wyżej wspomnianą firmą. Na start otrzymujemy niezbędną wiedzę, szkolenie oraz potrzebne do pracy narzędzia. No i najważniejsze – pracujemy na swoje.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here