Sklepy internetowe z częściami do aut coraz częściej wygrywają walkę z placówkami stacjonarnymi. Trend kupowania części samochodowych przez Internet utrzymuje się wysoko od kilku lat a tendencja do kupowania online zdaje się wzrastać z każdym rokiem. Niektórzy kierowcy przywykli już do obecności części zamiennych w Internecie i w ogóle nie korzystają ze sklepów stacjonarnych zwłaszcza, że wszystkie stosunkowo drogie części, takie jak zawory EGR, przez Internet kupimy znacznie taniej.

Największe sklepy internetowe z częściami do aut, jak np. iParts.pl zyskały multum klientów pośród polskich kierowców, którzy zrezygnowali z kupowania części zamiennych w tradycyjnych placówkach na rzecz zakupów przez Internet. Zawory EGR w iParts.pl to najlepszy przykład na to, że przez Internet jest nie tylko taniej, ale i szybciej oraz wygodniej.

O ile taniej kupimy zawory EGR przez Internet?

Nie da się ukryć, ze wiele zależy od danego sklepu, ale w większości e-sklepów motoryzacyjnych zawory EGR dedykowane popularnym markom samochodów kupimy średnio 20-30 proc. taniej niż w tradycyjnych sklepach. Ponadto można zawsze liczyć na dodatkowe zniżki – np. rabat na pierwsze zakupy lub zniżkę za zapisanie się do newslettera. Online można spodziewać się także zerowych kosztów dostawy po przekroczeniu określonej w regulaminie kwoty zamówienia.

Internet pozwala także bardzo szybko i sprawnie porównać oferty zaworów EGR poszczególnych sklepów motoryzacyjnych. By znaleźć najlepszą cenowo ofertę wystarczy użyć porównywarki cenowej lub po prostu sprawdzić ten sam produkt w kilku sklepach np. po numerze EAN. Taka praktyka nierzadko skutkuje zaoszczędzeniem kolejnych pieniędzy.

Jak długo zajmie dokonanie zakupu zaworu EGR przez Internet?

Kupowanie części przez Internet to zdecydowanie najszybsza z dostępnych metod zakupowych. Wystarczy dostęp do sieci i kilka kliknięć, by wybrać odpowiedni zawór EGR. Nie trzeba czekać w żadnej kolejce, ani denerwować się korkami w godzinach szczytu. Ponadto potrzebny zamiennik można zamówić w dowolnym momencie i nie martwić się godzinami otwarcia sklepu. Bardzo sprawna i szybka jest także dostawa zamówionych części, która w przypadku najlepszych sklepów w sieci nie przekracza 48 godzin.

Czy wybór zaworów EGR przez Internet jest większy?

Internet pozwala przebierać w ofertach wielu polskich sklepów motoryzacyjnych a nawet tych zagranicznych. To skupisko niemal wszystkich części zamiennych, dedykowanych nawet najrzadszym modelom samochodów. To niemal pewne, że zawór EGR, którego nie znaleźliśmy w sklepie stacjonarnym, kupimy przez Internet. Tak samo jak w przypadku wszystkich innych części samochodowych.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here