Monitoring floty jest narzędziem niezbędnym do funkcjonowania każdej firmy dysponującej własnym taborem samochodów służbowych. Dzięki systemom telematycznym manager floty z łatwością może kontrolować położenie i stan podległych mu jednostek oraz rozpoznawać słabe punkty swojej floty, a także wdrażać odpowiednie działania, mające na celu zwiększenie jej efektywności. Wybierając platformę monitoringu floty należy zwrócić uwagę, czy oferowane przez nią narzędzia będą odpowiednie do charakterystyki branży w jakiej działa. Platforma WEBFLEET firmy TomTom Telematics to narzędzie o budowie modułowej, którego ostateczny kształt dopasowywany jest indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Systemy telematyczne dostosowane do potrzeb branż

W ofercie firmy TomTom Telematics znajdziecie Państwo rozwiązania przygotowane specjalnie z myślą o firmach działających w różnych branżach, takich jak: kurierska, budowlana, transport dalekobieżny i pasażerski, czy też floty służby zdrowia i służb ratowniczych. Jesteśmy również w stanie stworzyć usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb firm, których specyfika działania nie wpisuje się w gotowe rozwiązania. Po zapoznaniu się ze specyfiką funkcjonowania firmy oraz celami, które chce osiągnąć tworzymy najlepsze rozwiązania odpowiednie dla Państwa przedsiębiorstwa. Modułowa budowa systemu pozwala wybrać z szerokiego wachlarza rozwiązań te, które pozwolą na jak najlepsze zarządzanie flotą samochodów służbowych, nadzorowanie procesów logistycznych i administracyjnych w firmie. Odpowiednio dostosowane oprogramowanie do monitoringu floty umożliwia lepszą pracę całej firmy, nie tylko floty pojazdów. Usługa WEBFLEET zwiększa wydajność całego przedsiębiorstwa podnosząc efektywności pracy i bezpieczeństwo kierowców. Równocześnie zmniejsza koszty utrzymania i eksploatacji pojazdów służbowych oraz usprawniając logistykę.

Łatwa integracja z oprogramowaniem i aplikacjami używanymi w firmie

Wybierając platformę WEBFLEET nie musicie martwić się Państwo o długi proces wdrożeniowy oprogramowania oraz kłopoty z nauką obsługi nowego systemu. Nasz produkt charakteryzuje się intuicyjnym interfejsem, dzięki czemu korzystanie z jego zasobów jest łatwe. Ponadto, produkty TomTom Telematics z łatwością integrują się z najpopularniejszymi na rynku systemami administracyjnymi. Wśród naszych produktów znajdziecie Państwo trzy skuteczne interfejsy API, które pozwalają usprawnić działanie Waszych firm. Pierwszym z nich, jest WEBFLEET.connect, dzięki któremu będziecie mogli połączyć usługi WEBFLEET z używanymi w Waszej firmie aplikacjami biurowymi. LINK.connect to interfejs umożliwiający integracje usług z urządzeniami Bluetooth innych producentów i przesyłanie danych z terenu do biura. Trzecim z nich, jest PRO.connect dający możliwość korzystania z aplikacji mobilnych terminalu kierowców PRO 8 Driver Terminal, służącym do zapisywania każdego etapu pracy w wersji cyfrowej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here