Polski producent tworzy produkty do autodetailingu

Autodetailing jest coraz popularniejszym sposobem na odnowienie wyglądu samochodu. Jakie produkty są niezbędne do rozpoczęcia zabiegów?

Najpopularniejsze produkty do autodetailingu

Jeśli masz dość walki z plamami brudu i zadrapaniami lakieru, potrzebujesz pary wysokiej jakości wiader do mycia samochodów, z których każde ma ekran, który zatrzymuje brud na dnie wiadra. Ekrany te zapobiegają przywieraniu drobnych kawałków brudu do gąbki i rysowaniu lakieru samochodowego.

Nie zapomnij o rzeczach oczywistych! Duże, miękkie rękawice są niezbędne do autodetailingu. Są nieścierne i superchłonne. Aplikatory i pędzle mają setki zastosowań i występują w wielu różnych typach i rozmiarach. Występują również w różnych stopniach szorstkości, więc szczotka, której używasz do zeskrobywania brudu z opony, będzie inna niż ta, której używasz do lakieru. Jeśli chcesz być dokładny podczas autodetailingu, to działo piankowe jest niezawodnym sposobem na pokrycie jak największej powierzchni w jak najkrótszym czasie. Myją Twój pojazd od przodu do tyłu, dzięki czemu możesz go szybko umyć. Wykończenie wnętrza pojazdu i komory silnika może być wyzwaniem przy słabym oświetleniu. Światła LED są specjalnie zaprojektowane do mocowania lub magnetycznego mocowania do pojazdu.

Odkurzacz i dmuchawa są standardowym wyposażeniem do autodetailingu. Zanim umyjesz lub wytrzesz wnętrze, musisz je wyczyścić. Przenośny odkurzacz/dmuchawa zdziała cuda i jest idealną alternatywą do zwykłego zamiatania, zwłaszcza dywanów samochodowych.

Stalowe żyletki nadają się do usuwania starych naklejek ze szkła, ale mogą uszkodzić lakier i chrom. Plastikowe ostrza to odpowiedniejszy wybór rzemieślników do autodetailingu. Nigdy więcej nie ryzykuj zadrapania, zarysowania lub uszkodzenia jakiejkolwiek części pojazdu. Te plastikowe ostrza są również tanie i trwałe. Chamois to tkanina preferowana przez wielu doświadczonych majsterkowiczów, ponieważ jest to materiał chłonny, który nie pozostawia smug ani osadów.

Kosmetyki samochodowe Tenzi, czyli jakość w dobrej cenie

Kosmetyki Tenzi to profesjonalna chemia do pielęgnacji samochodów, na myjnie samochodowe i auto detailing. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na szeroki asortyment kosmetyków Tenzi.

Kosmetyki samochodowe Tenzi to ogólna nazwa polskich produktów do pielęgnacji samochodów. Jeśli poszukujesz piany aktywnej, szamponu samochodowego, środków do czernienia opon i felg, olejków aromatycznych, powłok ochronnych do karoserii oraz środków do czyszczenia na sucho wnętrza samochodu – to z pewnością kosmetyki TM Tensi są dla ciebie. Tenzi to polska firma, która od ponad 15 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją profesjonalnej chemii. Od momentu wejścia na rynek głównym celem firmy jest dbanie o stały rozwój asortymentu w oparciu o potrzeby rynku oraz utrzymanie i podnoszenie jakości wytwarzanego produktu. I ten cel został osiągnięty. Przez cały ten czas linia produktów znacznie się poszerzyła.

Wszystko zaczęło się od kilku produktów przydatnych w przemyśle samochodowym. Dziś firma oferuje około 200 produktów wykorzystywanych zarówno w warunkach domowych (kuchnie domowe) jak i profesjonalnych (bary, restauracje, kawiarnie, hotele, biura, firmy sprzątające). Produkty powstają w laboratorium firmy w oparciu o autorskie receptury, dzięki czemu charakteryzują się znaczną skutecznością i wysoką jakością. Firma zajmuje przodującą pozycję w dziedzinie utrzymania czystości w zakresie utrzymania czystości.

Produkty cechują się wysoką jakością i efektywnością w zakresie utrzymania samochodu. Ich szczególne właściwości sprawiają, że są powszechnie stosowane w warsztatach i myjniach samochodowych. W linii automotive znajdują się również zaawansowane technologicznie kosmetyki motoryzacyjne, które starannie pielęgnują karoserię, tapicerkę oraz zabezpieczają niektóre elementy przed zużyciem. To szampony, pudry, woski, aktywne pianki oraz powłoki z ceramiki krzemionkowej. Gwarantują skuteczne czyszczenie i pielęgnację wnętrz samochodowych i zewnętrznych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here