Zawód taksówkarza co roku przyciąga setki chętnych, którzy szukają stabilnego zarobku i satysfakcjonującej ich pracy za kierownicą. Niestety jednak próg wejścia w zawód taksówkarza jest dość duży. By zacząć zarabiać wożąc pasażerów, należy uzyskać nietanią licencję, posiadać odpowiedni samochód oraz wyposażyć go w kasę fiskalną, taksometr oraz okleiny – oczywiście o ile zamierzamy się zrzeszyć.

Branża taksówkarska dopasowuje się do potrzeb rynku

Zarówno na świecie, jak i na rodzimym podwórku możemy obserwować wprowadzanie coraz ciekawszych rozwiązań usprawniających funkcjonowanie branży przewozu osób. W Wielkiej Brytanii trwają intensywne prace nad autonomiczną taksówką elektryczną, w Dubaju przeprowadzono pierwsze udane testy latającej taksówki. A co dzieje się w Polsce?

Polskie korporacje stawiają przede wszystkim na dopasowanie swojej oferty do wymagań zarówno klientów, jak i swoich pracowników. Przykładem unowocześniania branży może być autorska aplikacja iTaxi, dzięki której możliwe jest kompleksowe zarządzanie kursami – zarówno przez klientów prywatnych, jak i biznesowych.

A co iTaxi przygotowało dla potencjalnych nowych kierowców? Sprawdźmy.

Wynajem samochodu na taksówkę

Pomysł wynajmu to dość niecodzienna okazja na wejście w posiadanie w pełni wyposażonej i legalnej taksówki. iTaxi oferuje kierowcom posiadającym licencję taksówkarza gotowe rozwiązanie, za które pobiera codzienną opłatę uzależnioną od modelu wynajmowanego pojazdu. W tej opłacie mieszczą się koszty: uzbrojenia oraz oklejenia samochodu, baza, serwisy i przeglądy, a także ubezpieczenie OC i AC.

Obecnie flota iTaxi służąca do wynajmu składa się z Toyoty Auris Hybrid – kombi z 2017 roku. W cenie 99 zł netto za dzień kierowca otrzymuje gwarancję niskiego spalania, ustaloną przez iTaxi atrakcyjną stawkę za km i duże obroty, które przełożą się na atrakcyjne wynagrodzenie. Samochód po okresie najmu może zostać wykupiony, a umowa zapewnia miesięczny okres wypowiedzenia.

Rozwiązanie proponowane przez iTaxi jest wygodne, pozwala precyzyjniej planować wydatki i dochody, a także zapewnia wysoką jakość świadczonych usług przewozowych. Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij i zobacz, co iTaxi ma Ci do zaoferowania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here