Przyciemnianie szyb samochodowych – prezent dla ulubionego samochodu!

W końcu nastąpił ten długo oczekiwany dzień, kiedy możesz poświęcić trochę czasu i wydać trochę pieniędzy na odświeżenie swojego ulubionego pojazdu.

W końcu nastąpił ten długo oczekiwany dzień, kiedy możesz poświęcić trochę czasu i wydać trochę pieniędzy na odświeżenie swojego ulubionego pojazdu. Ulepszenia zajmą Ci jeden dzień, a na pewno za wiele na to nie wydasz! Można, a nawet trzeba zacząć od szyb. Jest to bardzo ważny element każdego samochodu, ponieważ od ich stanu zależy Twoje bezpieczeństwo, a czasem nawet życie. Ponadto po takiej inwestycji każdy od razu zauważy zmiany.

Zanim przystąpisz do zmian, nie zapomnij, aby naprawić stare usterki. Należałoby na przykład zlikwidować pęknięcia i odpryski na szybie. Naprawa szyb samochodowych może poprawić drobne uszkodzenia, które niestety w każdym przypadku mogą rzucać się w oczy. Jeśli uszkodzenia są poważne, lepiej wymienić szybę. Prędzej czy później nawet najmniejsza rysa może doprowadzić do większych pęknięć.

samochod

Rodzaje przyciemniania szyb samochodowych

Przyciemnianie szyb samochodu wykonuje się na dwa podstawowe sposoby – rozpylanie farby w sprayu lub oklejanie folią. Ta pierwsza metoda powoli ustępuje oklejaniu folią. Spowodowane jest to tym, że przy rozpylaniu sprayu wewnętrzna strona szyby pokrywa się polimerem. Jednak z czasem na tej ochronnej warstwie pojawiają się rysy i zamiast oczekiwanego efektu, wywołuje to tylko rozczarowanie. Ponadto, aby usunąć takie przyciemnienie szyby samochodu, należy przeprowadzić długi i kosztowny proces czyszczenia. Otóż przyciemnianie samochodu sprayem to już przestarzała metoda.

Zastosowanie folii w przyciemnianiu szyb samochodu daje lepsze efekty. Wewnętrzną część szyby okleja się specjalną folią poliestrową, która wraz z szybą tworzy jednolitą strukturę. Przyciemnianie samochodu – w przeciwieństwie do naprawy szyb samochodowych – trwa nie więcej niż 4 godziny. W tym czasie specjaliści przygotowują samochód do oklejania, wycinają folię. Gotowe szablony są przyklejane na szybę, a następnie – za pomocą ogrzewania – dostosowywane do jej wymiarów.

96a2f08e44074e8bb2edbff0f4070b1f1

Przyciemnianie samochodu – po co jest potrzebne

Przyciemnianie oraz naprawa szyb samochodowych – to nie jest po prostu wydawanie pieniędzy w celu uzyskania lepszego wyglądu swojego samochodu i prestiżu społecznego, ale jest to też świetna okazja, aby zadbać o siebie. Ochronna powłoka doskonale zapobiega bezpośredniemu działaniu promieni słonecznych, które mogą przeszkadzać Ci w kierowaniu samochodem. Więcej informacji pod linkiem http://nzauto.pl/przyciemnianie-szyb-w-aucie/.

Taka swoista ochrona pomoże odświeżyć Twój samochód – będzie on stylowo wyglądał, a do tego będzie on bezpieczny.

[Głosów:4    Średnia:3.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here