Rynek motoryzacyjny w Polsce i na świecie rozwija się w dynamicznym tempie. Każdego roku pojawiają się premiery ultranowoczesnych modeli, które zachwycają swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami. Nowe samochody to ogromny wydatek dla przeciętnego mieszkańca Polski, dlatego przeważnie decyduje się on na zakup używanego samochodu, najczęściej sprowadzanego zza naszej zachodniej granicy.

Liczba samochodów jeżdżących po polskich drogach szacowana jest na kilka milionów. Najwięcej jest ich oczywiście w największych polskich miastach. Samochody charakteryzują się różnego rodzaju nadwoziami. Sedan odznacza się przede wszystkim nadwoziem zamkniętym. Rekomendowane są przede wszystkim aktywnym rodzinom, które bardzo często wyjeżdżają w dalekie trasy. Sedan odznacza się ogromną wygodą. Za najbardziej luksusowy typ samochodu uznawana jest z pewnością limuzyna. W skład jej wyposażenia wchodzi na przykład barek, telewizor oraz innego rodzaju akcesoria umilające podróż. W limuzynie można wyróżnić dwa rodzaje przestrzeni – przestrzeń szofera oraz przestrzeń pasażera.

Samochody wyposażone w nadwozie Coupe charakteryzuje się opływową linią nadwozia. W takich autach najlepiej podróżuje się maksymalnie dwóm pasażerom. Taki rodzaj nadwozia wykazuje sportowe właściwości. Nic więc dziwnego, że największe zainteresowanie nimi przejawiają przede wszystkim młodzi kierowcy. Z pewnością nie można powiedzieć, że jest to auto, które usprawni podróżowanie rodzinie. Jest to propozycja dla indywidualistów ceniących sobie swobodę jazdy.

www.motoryzacja.info.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here