Każdy z nas zna ten odgłos wystrzelonego jak z procy maleńkiego kamyczka, który uderzając w naszą szybę czołową powoduje powstanie pęknięcia na samym jej środku. Niestety, często wiąże się to z kosztowną naprawą i wymianą „czołówki” na nową. Jednak nie zawsze tak musi być. Drobne pęknięcia i odpryski mogą być regenerowane, a najlepszy serwis naprawy pękniętych szyb to http://naprawa-szyby.pl/. Zajrzyj i przekonaj się sam!

Skąd mi się to wzięło?

Często nie wiemy, że szyba przednia narażona jest na wiele przeciążeń i uszkodzeń mechanicznych. Szybko jadący samochód przed nami często wystrzeliwuje w nas kilkanaście małych kamyczków. Każdy z nich nabiera prędkości, która może spowodować trwałe uszkodzenia „czołówki”. Przy dużych rysach szkło jest nie do odrestaurowania i taką szybę należy niezwłocznie wymienić. Wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy, że drobne odpryski, pajączki czy pęknięcia można z powodzeniem usunąć.

Jak mogę to usunąć?

W przypadku pęknięć punktowych i małych odprysków regeneracja szyby jest łatwa oraz praktycznie niezauważalna. Wykorzystuje się do tego najczęściej żywicę, a wytrzymałość naprawianego fragmentu wynosi 90-95 %. Jest to metoda w stu procentach bezpieczna i skuteczna, a bardzo często także niewidoczna dla oka. Warto również nadmienić, że serwis http://naprawa-szyby.pl/ dokonuje także regeneracji pęknięć liniowych. W takim przypadku ich długość nie może jednak przekroczyć 30 centymetrów. Tak więc nie każde pęknięcie musi się wiązać z koniecznością drogiej wymiany szyby czołowej naszego samochodu.

Co zrobić, gdy zauważę pęknięcie?

Jeżeli na Twojej szybkie „wykwitł” pajączek lub zauważyłeś rysę, najszybciej jak możesz skontaktuj się z serwisem. Wejdź na stronę http://naprawa-szyby.pl/ i w zakładce kontakt znajdź odpowiedni telefon, jeżeli chcesz, aby sprawy w swoje ręce wzięli profesjonaliści. Nie próbuj sam naprawiać szyby! To może tylko pogorszyć sytuację i skazać Cię na wymianę całej „czołówki”. Fachowcy z serwisu http://naprawa-szyby.pl/ zapewniają szybką i pewną wymianę, a dojazd do klienta jest bezpłatny. Dzięki temu otrzymasz szybką pomoc w dobrej cenie. Czas trwania naprawy waha się pomiędzy 20 a 40 minutami, zaś cena oscyluje w granicach 130 złotych. Zabezpiecz usterkę taśmą tak, aby brud i wilgoć nie przedostawały się do środka, a resztę oddaj w ręce profesjonalistów.

Choć pęknięcie na szybie nie jest najprzyjemniejszym zdarzeniem, to nie każde uszkodzenie kończy się koniecznością wymiany przedniej szyby. Pamiętaj, abyś zaufał fachowcom i nie naprawiał szyby sam. Odwiedź stronę internetową http://naprawa-szyby.pl/ i rozwiąż swój problem od zaraz!

[Głosów:3    Średnia:4.3/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAuto używane na kredyt
Następny artykułBadania kierowców – profesjonalna kadra
Redakcja AutoTydzień.pl

Od lat pasjonuje się motoryzacja. Lubuję się w oldschoolowych, klasycznych autach z duszą. Uwielbiam przeprowadzać totalne renowacje samochodów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here