Używany Ford? Warto sprawdzić oferty u dealera

Samochody marki Ford mają wielu fanów. Jeżeli także myślisz o kupnie Forda, ale nie możesz pozwolić sobie na nowy model, w takiej sytuacji najlepszym wyborem będzie sprawdzenie ofert salonów dealerskich. Także w nich możemy kupić auta z drugiej ręki!

Większość Polaków poszukuje używanych samochodów przez internet. W sieci w kilka chwil wyszukamy portale ogłoszeniowe, a na nich tysiące ofert dotyczących pojazdów marki Ford, zarówno tych nowszych model, jak i tych mających już swoje lata. W poszukiwaniu auta możemy też udać się na giełdy i do komisów.

Jednak samodzielne poszukiwanie używanych samochodów może być problemem. Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że obecnie w Polsce znajduje się ogrom aut używanych sprowadzonych z krajów Europy zachodniej. Niestety, wiele z nich to pojazdy powypadkowe, w złym stanie technicznym, które tak naprawdę powinny być zezłomowane. U nas są one naprawiane, nierzadko prowizorycznie, a potem wystawiane jako auta w stanie idealnym. Przekręcony licznik to tylko początek, ponieważ nieuczciwi handlarze stosują także o wiele więcej trików, aby sprzedaż auto z zyskiem dla siebie, ale jednocześnie z kłopotem dla klienta.

Gdy nie chcesz narażać się na takie niebezpieczeństwo, dobrym wyborem będzie zajrzenie do salonów dealerskich, w których sprzedawane są też pojazdy używane. Po wpisaniu do wyszukiwarki internetowej słów takich jak „salon Forda Warszawa” możemy natychmiast zobaczyć, że miejsc, do których możemy się udać, jest sporo.

Dlaczego warto wybrać właśnie salony? Przede wszystkim mamy tam większe bezpieczeństwo transakcji. Do sprzedaży trafiają auta z legalnego obrotu, głównie sprzedawane w Polsce, serwisowane w ASO, których stan techniczny jest dokładnie sprawdzony i udokumentowany – do wglądu klienta. Także możemy otrzymać na takie auta gwarancję – wynosi ona od pół roku do nawet dwóch lat, dlatego nie musimy obawiać się o wysokie wydatki w razie awarii.

Zatem wtedy, gdy chcesz bezpiecznie kupić Forda, nie czekaj, ale zajrzyj do salonów dealerskich!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here