Współpraca z producentem wycieraczek DIPP - komu się to opłaca i dlaczego ?

Jeżeli prowadzisz sklep motoryzacyjny lub hurtownię w tej branży, masz warsztat samochodowy albo stację benzynową, to skontaktuj się koniecznie z firmą DIPP, która oferuje wysokiej jakości wycieraczki samochodowe w atrakcyjnych cenach. Firma DIPP istnieje od ponad 10 lat. Ma więc duże doświadczenie w produkcji zamienników wycieraczek przeznaczonych zarówno do aut osobowych, jak i dostawczych.

Jakie korzyści daje współpraca z producentem wycieraczek DIPP?

Wiele osób nie dostrzega potencjału sprzedaży wycieraczek samochodowych przy innych usługach lub wraz z innymi produktami. Podstawą jest sprawdzony asortyment dostępny od ręki. Dzięki temu klient kupując paliwo, naprawiając samochód, korzystając z myjni może zdecydować się również na wymianę często niesprawnych wycieraczek. Dzięki ekspozycji zobaczy ,że ten asortyment również jest dostępny a o sobą, które planowały wymianę przypomni o tym. Tak drobny asortyment może sprzedawcy przynieść dodatkowy dochód zwłaszcza w sezonie wiosennym i jesiennym.

dipp wycieraczki samochodowejpg

O producencie wycieraczek samochodowych.

Produkowane przez markę DIPP wycieraczki od lat doskonale sprawdzają się na przednich i tylnych szybach pojazdów w każdych warunkach atmosferycznych. Zapewniają kierowcom dobrą widoczność podczas jazdy, ponieważ idealnie przylegają do szyby, pracują bardzo cicho i charakteryzują się długą żywotnością.

Oferowane przez firmę DIPP wycieraczki zyskały uznanie wśród użytkowników i właścicieli nie tylko najbardziej popularnych marek pojazdów poruszających się po polskich drogach. Producent wytwarza też wycieraczki do nietypowych modeli pojazdów. Można bez kłopotów zaopatrzyć się w wycieraczki płaskie, wycieraczki hybrydowe, wycieraczki dedykowane oraz tylne (w sumie w ofercie firmy znajduje się kilkadziesiąt rodzajów uchwytów). Do modeli samochodów, które posiadają mocowanie typu U, tak zwany. haczyk, można wybrać typ wycieraczki płaskiej lub hybrydowej.

dipp banner

Jakość wycieraczek do podstawa.

Pióra wycieraczek firmy DIPP są nieustannie ulepszane i zanim trafią do sprzedaży przechodzą bardzo rygorystyczne testy sprawdzające ich jakość. Ponieważ polityka firmy w tym zakresie jest taka, aby kontrole jakości były cały czas i na każdym etapie produkcji. Dzięki temu, pomimo wzrastającej produkcji i ciągłego zachowania atrakcyjnych cen, udaje się utrzymać ich bardzo wysoką jakość. 
Wszystkie wycieraczki firmy DIPP posiadają bardzo dokładny opis oraz szczegółową specyfikację techniczną. To oraz dobrej jakości zdjęcia nie tylko ułatwiają dobór odpowiedniej wycieraczki do modelu samochodu. Taka kompleksowa dokumentacja jest też pomocna w czasie montażu, ponieważ chyba każdy Użytkownik auta przynajmniej raz w życiu miał kłopoty z założeniem nowej wycieraczki. 

Zadowolenie klienta z wycieraczek to warunek konieczny.

Warto również nawiązać współpracę z firmą DIPP choćby z powodu przyjętych przez nią jasnych wyznaczników pracy. Stawia bowiem przede wszystkim na zadowolonego partnera i klienta. Słucha ich opinii i reagują na nie.

Firma DIPP wychodzi bowiem z założenia, że nikt nie jest doskonały. Każdemu zdarzają się potknięcia. Raz na jakiś czas do sprzedaży może trafić produkt obarczony wadą lub taki, który nie spełnia oczekiwań klienta.

DIPP nie zostawia nikogo z takim kłopotem samego. Na wszelkie problemy lub reklamacje reaguje natychmiast. Jeśli rzeczywiście błąd leży po stronie firmy, nie obciąża kosztami partnera lub klienta – wymienia lub dosyła wadliwy towar na własny koszt.

dipp 012

Sprzedając wycieraczki DIPP zarabiasz a jak pomaga w tym producent ?

Elektroniczny katalog wycieraczek

Wybór właściwych wycieraczek, dzięki elektronicznemu katalogowi, trwa kilka sekund. Wystarczy na stronie firmy wybrać markę, model i rok produkcji samochodu, a system sam wskaże wycieraczki dedykowane do tego auta. Pojawi się również ich grafika i zaprezentowany będzie sposób montażu.

Szybka dostawa wycieraczek do partnera

Firma DIPP ma cały czas pełne magazyny towaru, dlatego jego wysyłka do współpracującego z nią partnera jest bardzo szybka. Zapewnia ją również transport realizowany za pośrednictwem profesjonalnej firmy kurierskiej, dlatego zamówienie znajdzie się u partnera zazwyczaj dzień po zamówieniu. Pamiętaj ,że większość asortymentu masz na miejscu więc w ten sposób tylko uzupełniasz zapasy a klient nie czeka na wycieraczki, które dostępne są od ręki.

Wysokie profity za sprzedaż wycieraczek

Zakupy hurtowe dokonywane są z rabatami od cen detalicznych, dlatego partnerzy mogą czerpać odpowiednie zyski z dalszej sprzedaży produktów firmy DIPP.

Wygodne formy płatności –  może obyć się nawet bez inwestycji partnera

Dogodne terminy płatności, a w przypadku nowych partnerów możliwość pełnego zatowarowania spłacanego w 10 równych ratach miesięcznych, które nie są oprocentowane. Więc jednocześnie spłaca się zobowiązanie i zarabia.

Ekspozycja wycieraczek

DIPP zapewnia też bezpłatnie stojaki do ekspozycji wycieraczek, katalogi drukowane i elektroniczne oraz inne materiały reklamowe.

zestaw

Kontakt do producenta wycieraczek:

Strona internetowa producenta – kliknij.

Telefon kontaktowy – 537 779 098

E-mail: biuro@dipp.com.pl

Telefonicznie udzielamy wszelkich informacji na temat produktu jak również możliwości współpracy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here