Najlepsze usługi wulkanizacyjne

Firma QBA Service z Poznania od wielu lat świadczy usługi wulkanizacyjne dla tirów, busów oraz samochodów osobowych. Klienci mają możliwość szybkiej i sprawnej wymiany opon z zimowych na letnie i na odwrót. Ponadto firma oferuje również możliwość przechowywania opon, które będą czekały na właściciela aż do rozpoczęcia nowego sezonu.
Wszystkie nowe opony, oferowane przez firmę są doskonałej jakości, z pewnością sprawdzą się w praktyce, niezależnie od tego, do jakiego typu pojazdu zostaną dopasowane. Profesjonalna obsługa zakładu każdemu klientowi doskonale doradzi, jakie opony najlepiej wybrać, zapewniając dobry kontakt i zawsze witając każdego z uśmiechem.

Firma zajmuje się również przeglądem klimatyzacji w samochodach. Warto zwrócić uwagę na fakt, że wyczyszczona i dobrze napełniona klimatyzacja to nie tylko ulga podczas jazdy w upale, ale również troska o nasze własne zdrowie. Wszyscy klienci mają możliwość kompleksowego przeglądu klimatyzacji, zarówno w samochodzie ciężarowym, osobowym, jak i w busie.

To jeszcze nie wszystko, ponieważ firma zapewnia również najlepszej jakości usługi z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego. Posiadamy wszelki wymagane atesty na pojazdy oraz licencję, umożliwiającą podróże poza granice kraju.

Jesteśmy właścicielami pojazdów najwyższej klasy oraz zatrudniamy najlepszych kierowców, którzy bezpiecznie dojadą z miejsca na miejsce.

W ramach usług transportowych udostępniamy również parkin dla tirów w Poznaniu. Z usług mogą korzystać zarówno kierowcy aut ciężarowych, jak i busów. Parking posiada monitoring i jest strzeżony dwadzieścia cztery godziny na dobę. Można więc bezpiecznie zostawić pojazd i udać się na wypoczynek do hotelu lub pensjonatu.

Firma świadczy wiele usług z zakresu serwisu pojazdów oraz transportu drogowego. Klienci mogą zamówić u nas między innymi:

– wymianę opon na nowe
– profesjonalny serwis klimatyzacji
– przechowywanie opon w magazynie
– wymianę olejów i filtrów
– usługi transportowe
– strzeżony parking dla tirów i busów
– części do samochodów ciężarowych oraz autobusów

Firma świadczy usługi w pełni profesjonalnie. Przez lata doświadczenia udało jej się zdobyć całe mnóstwo zadowolonych klientów, którzy chętnie wracają do siedziby, potrzebując dobrej jakości usług w zakresie wymiany opon lub serwisu klimatyzacyjnego. Na wszystkie osoby zainteresowane czeka zawsze życzliwa obsługa, która bardzo chętnie przedstawi pełną ofertę firmy, zapewniając o możliwości skorzystania z proponowanych usług. Zachęcamy do kontaktu wszystkich właścicieli busów oraz samochodów ciężarowych, którzy poszukują dobrej, renomowanej firmy, kompleksowo wykonującej swoją pracę. Zapraszamy na stronę http://qbaservice.pl/.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here