Zachowanie czystości w aucie to równie ważna sprawa, jak utrzymanie w należytym wyglądzie karoserii. Lśniące auto powinno równie reprezentacyjnie wyglądać w środku. Jednak nie wszyscy zwracają uwagę na niezbędny dla utrzymania odpowiedniej czystości element, jakim są dywaniki samochodowe. To właśnie dzięki dywanikom możemy skutecznie zapobiec rozprzestrzenianiu się błota i wody po podłodze auta.

Dywaniki tekstylne czy gumowe?

Wybierając dywaniki samochodowe, warto przemyśleć, jaki ich rodzaj będzie najlepszy dla auta oraz otoczenia, w jakim jest ono wykorzystywane. Na wybór rodzaju dywaniku do samochodu niewątpliwie duży wpływ ma aura. Lato, kiedy najwięcej zabrudzeń wnoszonych do auta to kurz i piasek, jest porą roku, w której najczęściej wybierane są dywaniki tekstylne. Inaczej sprawa ma się jesienią i zimą. Dywaniki gumowe mogą sprawdzić się w miejscach, gdzie istnieje duża możliwość naniesienia błota do auta. Łatwiej, w porównaniu z dywanikami tekstylnymi, można usunąć błoto z ich powierzchni. W przypadku jednak, gdy do auta możemy nanieść spore ilości wody lub śniegu, dywaniki tekstylne będą najlepszym rozwiązaniem. Specjalna konstrukcja włosia pozwala na równe rozprzestrzenianie się wody na powierzchni dywanika, dzięki czemu nawiew zdecydowanie szybciej wysuszy dywanik. Dywaniki gumowe mogą dodatkowo być powodem kłopotu w przypadku konieczności usunięcia dużej ilości nagromadzonej wody. Próbowaliście usunąć dobrze dopasowany dywanik gumowy z dużą ilością wody z auta? Nie jest to wcale takie proste. Włoskowata struktura dywaników tekstylnych ułatwia odparowanie naniesionej wody przy jednoczesnym zabezpieczeniu podłogi.

Gdzie kupić dywaniki tekstylne do Skody?

Szeroka dostępność dywaników tekstylnych na rynku pozwala na swobodny wybór pomiędzy producentami. Jeśli jednak Twoim autem jest Skoda, będąca najchętniej wybieranym autem w Polsce, warto pokusić się o zakup oryginalnego dywanika tekstylnego dla swojego modelu. Takie rozwiązanie ma niezaprzeczalną zaletę. Zakupione na stronie sklep.skoda.pl dywaniki tekstylne będą idealnie dopasowane dla Twojego modelu auta. Wielu kierowców wymienia dywaniki samochodowe razem z sezonową wymianą opon. Jeżeli czystość wnętrza Twojej Skody jest dla Ciebie równie ważna, jak wygląd jej karoserii, nie zwlekaj i już dziś odwiedź sklep.skoda.pl. Znajdziesz tam dopasowane dla Twojego modelu dywaniki tekstylne, dzięki którym zachowasz odpowiedni porządek w aucie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here