Każdy fan czterech kółek przynajmniej raz w życiu interesował się kupnem nowego samochodu lub sprzedażą aktualnego. Szukając ostatnio serwisów z bezpłatnymi ogłoszeniami motoryzacyjnymi trafiliśmy na serwis Sprzedawacz.pl, który pomimo tego, że jest dość nowy, znalazł już ogromną rzeszę zainteresowanych klientów.

Sprzedawacz.pl

Serwis ten zawiera ogłoszenia motoryzacyjne z całej Polski. Zainteresowani znajdą tutaj szeroki wachlarz wyboru samochodów: od osobowych, terenowych po dostawcze i ciężarowe. Dodatkowo dostępność różnych modeli, klas samochodów, pełne wyposażenie, pakiet ubezpieczeń, różnorodne akcesoria – sprawiają, że szybko można wybrać kryteria, które interesują potencjalnego kupca. Na stronie znajdują się również części do samochodów, takie jak: opony, felgi czy silniki. Oferty są czytelne, dzięki czemu ich przeglądanie jest proste w obsłudze.

Jak to działa?

Po wejściu na stronę: https://sprzedawacz.pl, wybierasz kategorię motoryzacja, a dalej zaznaczasz interesujące Cię parametry. Jeśli interesuje Cię dział ogłoszeń motoryzacyjnych to możesz go dowolnie filtrować np.: według województwa czy miejscowości lub ustalając wiele innych parametrów po wybraniu konkretnego działu (np.: samochody). Obecnie strona oferuje ponad 3819 ogłoszeń związanych tylko z motoryzacją – w pozostałych działach jest ich jeszcze kilka tysięcy.

Sprzedaż auta

Serwis sprzedawacz.pl umożliwia także szybkie wystawienie auta. Nie pobiera przy tym żadnych opłat. Wystawienie samochodu odbywa się szybko i intuicyjnie, dzięki czemu klienci mają możliwość znalezienia w szybkim czasie potencjalnego klienta.

Serwis na stronie w fachowy sposób udziela wszelkich rad, wskazówek oraz niezbędnych informacji

Pomo tego, iż strona wydaje się dość świeża w internetowej branży motoryzacyjnej, po ilości wystawionych ogłoszeń i liczbie osób odwiedzających ją można stwierdzić, iż cieszy się już licznym zaufaniem klientów z całej Polski oraz z zagranicy.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here