Planujesz wyjazd z rodziną? - skorzystaj z usług wypożyczalni samochodów
stock.adobe.com, autor: Africa Studio

Wakacje to czas beztroski i ciągłych podróży. Niestety czasem ciężko zrealizować swoje cele bez samochodu. Coraz więcej firm udostępnia swoją flotę zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, sprawiając, że przy minimum formalności, możesz cieszyć się niezależnością. Sprawdźmy, jak wynająć auto w renomowanych firmach.

Jakie warunki należy spełnić, by wynająć samochód?

Jeśli nie jest to spontaniczny wypad, a wycieczka jest zaplanowana z dużym zapasem czasu, warto o wynajmie pomyśleć wcześniej. Dzięki temu zyskać możesz lepsze warunki finansowe oraz zapewnić sobie dostęp do konkretnego modelu samochodu, który Cię interesuje. W zależności od czasu, na jaki chcesz wynająć pojazd, konieczne będzie spełnienie kilku warunków dotyczących wieku i doświadczenia za kółkiem. W klasie ekonomicznej wymagany wiek to zazwyczaj 21 lat, a prawo jazdy posiadać musisz minimum od roku. Takie samo doświadczenie niezbędne będzie Ci przy klasie kompaktowej, jednakże Twój wiek musi oscylować powyżej 23 roku życia. W przypadku chęci najmu pojazdu klasy rodzinnej, premium, VAN, SUV czy aut hybrydowych wymagane jest ukończenie 28 lat i posiadanie prawa jazdy odpowiedniej kategorii od minimum 3 lat.

Podpisując umowę najmu, otrzymasz samochód w dobrym stanie technicznym, który jest nie starszy niż 2 lata. Dzięki ogromnej flocie w zaledwie kilka chwil jesteś w stanie znaleźć interesujący Cię model. Dobre wypożyczalnie udostępniają zarówno takie samochody jak Volkswagen, Skoda, Toyota, Lexus, a także luksusowe pojazdy takie jak BMW czy Volvo. Całe formalności powinny zająć Ci nie więcej niż 15 minut!

Na czym polega usługa wypożyczenia pojazdu?

Dzięki takim firmom jak Rentis jesteś w stanie zaoszczędzić nawet do 50% ceny w stosunku do wypożyczalni korporacyjnych, a model samochodu możesz wybrać z poziomu przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej. Filtracja możliwa jest na podstawie rodzaju pojazdu, liczby miejsc, marki lub typów skrzyni biegów. Do dyspozycji klienta firmy takie jak Rentis pozostawiają ponad 60 punktów w całej Polsce. Wypożyczalnia samochodów Poznań to kompleksowe usługi, które pozwalają Ci na zdobycie auta nawet na kilka godzin.

Po określeniu miejsca oraz godziny odbioru i odstawienia samochodu renomowane firmy przedstawią Ci dobowy koszt wynajmu odnoszący się do konkretnego modelu samochodu. Następnie powinny pojawić się opcje dodatkowe, zabezpieczające pojazd i uzupełniające wyposażenie np. o fotelik. W kolejnym etapie pozostaje dokończenie formalności i odbiór auta. Polecamy skorzystać z propozycji firm o stabilnej pozycji na rynku i samodzielnie przekonać się o potrzebie tego typu usług.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here