Samochodem w daleką podróż – jakie gadżety mogą się przydać?

Wybierasz się w dość długą podróż samochodem? Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy i wyposaż się w kilka gadżetów. Oto akcesoria, które zdecydowanie przydadzą się na takim wyjeździe!

Nawigacja – wyprowadzi z niejednej opresji

Stare powiedzenie kierowców głosi, że nawet wtedy, gdy jesteś całkiem pewien, że znasz drogę na pamięć, najpewniej wcale jej nie znasz. Zamiast więc zdawać się na swój zmysł orientacji w terenie lub mgliste wskazówki spotkanych po drodze osób, zaufaj nowoczesnym technologiom w postaci nawigacji samochodowej. Z takim wyposażeniem żadna trasa Ci nie straszna – nawet jeśli wybierasz się w okolice, o których nikt nigdy nie słyszał.

Uchwyt na telefon – wygoda przede wszystkim

Z pewnością wiesz, że korzystanie z telefonu w czasie jazdy zagraża Twojemu bezpieczeństwu i może się skończyć bolesnym dla portfela mandatem. Jeśli choć raz tego odczułeś, z pewnością chcesz uniknąć tego w przyszłości. Pomoże Ci w tym funkcjonalny uchwyt samochodowy, przy użyciu którego wygodnie umieścisz telefon na przedniej szybie lub na kratce wentylacyjnej – tak, abyś miał do niego łatwy dostęp, a jednak nie musiał sięgać po niego ręką.

Zestaw głośnomówiący

Najlepszą opcją będzie zakup uniwersalnego uchwytu samochodowego – czyli takiego, do którego przymocujesz zarówno telefon, jak i nawigację. Więcej wskazówek na temat wyboru tego akcesorium znajdziesz tutaj: https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-jaki-uchwyt-samochodowy-do-telefonu-wybrac.bhtml.

Zestaw głośnomówiący – rozmowy tak wygodne, jak bezpieczne

Jeśli chcesz, aby podczas jazdy samochodem zupełnie nic Cię nie rozpraszało i nie wymagało zdejmowania rąk z kierownicy, z pewnością przyda Ci się zestaw głośnomówiący. Po sparowaniu go z telefonem i założeniu słuchawki, będziesz mógł wykonywać, odbierać i anulować połączenia zupełnie bez użycia rąk – nie stracisz więc komfortu rozmowy, a jednocześnie zadbasz o bezpieczeństwo tak swoje, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

Wybierając zestaw głośnomówiący, zwróć uwagę w szczególności na czas pracy baterii oraz formę słuchawki – powinna jak najlepiej leżeć w uchu tak, by nie wypadała i zapewniała Ci wygodę nawet podczas wyjątkowo długich podróży.

Miniodtwarzacz DVD lub tablet

Miniodtwarzacz DVD lub tablet – zajmij czymś dzieci i skup się na drodze

Jeśli to nie Twoja pierwsza długa podróż z dzieciakami, Twój poziom wytrzymałości na marudzenie milusińskich z pewnością jest już dość wysoki. Jednakże po setnym zapytaniu „Tato, daleko jeszcze?” nietrudno o utratę równowagi. Jak powstrzymać dzieci przed narzekaniem w czasie jazdy? To proste – trzeba je czymś zająć. Najlepiej sprawdzą się tutaj przenośne odtwarzacze DVD lub tablety z dostępem do internetu. Wystarczy Tylko puścić im ulubioną bajkę lub włączyć ciekawą grę, a zajęty maluch nawet nie zauważy, gdy dotrzecie na miejsce. A Ty wreszcie zyskasz spokój i będziesz mógł skupić się tylko na drodze.

[Głosów:3    Średnia:2.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here