Kamery do samochodu - rodzaje

Na rynku motoryzacyjnym z roku na rok zwiększa się liczba oferowanego sprzętu. Wiele z dotychczasowych akcesoriów ulega modyfikacji, ulepszeniu lub zostaje zastąpiona zupełnie innym produktem. Z kamerami do samochodu bywa podobnie. Podczas zakupu możemy mieć dylemat, jaki typ rejestratora jazdy wybrać, dlatego warto dowiedzieć się czegoś więcej.

Według potrzeb

Przede wszystkim, liczą się nasze potrzeby – to, do jakich celów chcemy używać zakupiony sprzęt i jakie dostępne opcje są ważne dla danego użytkownika. Na szczęście, większość kamerek cechują wielofunkcyjność i zróżnicowanie. Przyglądnijmy się więc teraz kilku typom, które w swojej ofercie ma Smartcams.

Kamery przód i tył

Podwójna kontrola pojazdu ze względu na umiejscowienie kamerek zarówno z przodu, jak i z tyłu znacząco zwiększa poczucie bezpieczeństwa oraz możliwości w czasie jazdy. Zyskujesz pewność i spokój, ponieważ masz ogląd samochodu z obu stron. Tylna kamerka wspomaga parkowanie. Dodatkowymi właściwościami tego modelu marki Smartcams są: pomiar prędkości oraz możliwość sterowania z własnego telefonu.

Kamery w lusterku wstecznym

To jedna z nowocześniejszych metod nagrywania podczas jazdy. Szerokość pola widzenia jest spora, przez co można zarejestrować więcej szczegółów. Obraz z tylnej kamerki pojawia się w lusterku po wrzuceniu biegu wstecznego, znacznie łatwiej dostrzec linie pomocnicze podczas parkowania. Poruszanie po mieście będzie bezproblemowe.

Kamery z czujnikiem ruchu

Są bardzo wyczulone i przy tym, skuteczne. Automatyczne sygnały ostrzegawcze poinformują Cię o bliskości i ewentualnym zagrożeniu. Rejestratory Smartcams sprawdzą się świetnie nie tylko podczas parkowania, ale i jazdy – alarmują o zbyt bliskim podjechaniu pojazdu z tyłu lub Twojego auta – z przodu. Kamerka zabezpiecza również przed kradzieżą pojazdu.

Kamery z nawigacją GPS

Ułatwiają poruszanie się po nieznanych drogach dzięki wbudowanym w aplikację mapom. Nadajnik GPS uchroni Cię przed zgubieniem wyznaczonej trasy, a dodatkowo, rejestruje obraz podczas podróży. Dzięki temu rejestrujesz to, co dzieje się wokół Twojego samochodu, jak i dokumentujesz piękne widoki. Świetna pamiątka!

Kamery samochodowe z Wi-Fi

To hit wśród rejestratorów jazdy Smartcams! Kamerka do samochodu łączy się bezpośrednio z Twoim smartfonem, np. gdy chcemy nią samodzielnie sterować: włączasz/wyłączasz, zatrzymujesz nagrywanie albo robisz zdjęcia. Co tylko chcesz.

I inne

To tylko jedne z podstawowych lub najpopularniejszych kamerek. Oferta rejestratorów jazdy jest jeszcze większa, przez co mamy pewność, że kupimy tę najbardziej dla nas pożądaną. Bezpiecznej drogi!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here